Партнерська програма дозволяє учасникам отримувати додатковий дохід шляхом розміщення реферальних посилань як на весь магазин Hanna & Paul, так і на окремі товари. Кожен, хто зареєструється за Вашим реферальним посиланням, отримає 10% знижки на першу покупку. Ви ж, отримуєте 5% з усіх його покупок за рік. Вашу винагороду можна вивести на картку або використовувати для покупок в інтернет магазині.

ВАЖЛИВО. При реєстрації через пошту, в особистому кабінеті Ви автоматично реєструєтеся у партнерській програмі, на ту ж електронну пошту та пароль. Якщо в особистому кабінеті Ви реєструвалися через Фейсбук або Гугл, то пошта при реєстрації у партнерській програмі повинна відповідати значенням, указаним при реєстрації там. У партнерській програмі, щоб вивести гроші ви обираєте спосіб оплати. Наприклад, оплата на нашому сайті або вивід грошей на картку, а потім замовити виплату.

Новий Партнер

Я не є Партнером.

Натисніть Продовжити, щоби створити обліковий запис Партнера. Зверніть увагу, цей обліковий запис не пов’язаний з ніяким обліковим записом покупця!

Продовжити

Вхід для Партнерів

Я вже зареєстрований.